Search
Close this search box.

Společnost Proact získala ocenění Quantum EMEA Solution Partner of the Year

TISKOVÁ ZPRÁVA 26. dubna 2023

Přední evropský nezávislý poskytovatel datacentrových a cloudových služeb Proact byl společností Quantum oceněn v regionu EMEA jako Quantum Solution Partner of the Year.

Ocenění je výsledkem velmi úspěšné realizace několika zákaznických projektů v České republice založených na technologii Quantum – především v oblastech objektových úložišť, zálohovacích zařízení a páskových knihoven s ochranou proti ransomwaru.

„Jsme hrdí na to, že můžeme vyhlásit společnost Proact partnerem roku pro řešení Quantum v regionu EMEA,“ říká Guillaume Crapart, Senior Director Channel Sales EMEA společnosti Quantum. „Proact postavil své úspěchy na odhodlání a odbornosti. Proto je radost s nimi pracovat, ale ještě důležitější je, že přístup společnosti Proact k obchodnímu partnerství je také receptem na spokojenost zákazníků.“

„Jsme opravdu potěšeni, že naše tvrdá práce a oddanost řešením Quantum pro naše zákazníky jsou oceňovány,“ říká Vít Létavka, generální ředitel Proact Czech Republic, s.r.o. „Rádi oslavíme náš úspěch a je obzvláště potěšující, že to můžeme udělat společně se společností Quantum. A když už mluvíme o našem partnerství a o tom, čeho můžeme dosáhnout společnou prací pro naše zákazníky – věřím, že to nejlepší teprve přijde.“

Pro více informací kontaktujte:

Vít Létavka, Managing Director, Proact Czech Republic, s.r.o., tel. +420 272 072 600, vit.letavka@proact.eu
Danny Duggal, VP Commercial & Communications, Proact IT Group AB, tel. +46 733 566 843, danny.duggal@proact.eu

O společnosti Proact

Společnost Proact je předním evropským specialistou na správu dat a informací se zaměřením na cloudové služby a řešení datových center. Pomáháme našim zákazníkům ukládat, propojovat, chránit, zabezpečovat a zvyšovat hodnotu jejich dat a zároveň zvyšovat agilitu, produktivitu a efektivitu.

Dokončili jsme tisíce úspěšných projektů po celém světě, máme více než 4 000 zákazníků a v současnosti spravujeme stovky petabajtů informací v cloudu. Zaměstnáváme více než 1200 lidí ve 13 zemích po celé Evropě a Severní Americe.

Naše mateřská společnost, Proact IT Group AB (publ), založená v roce 1994, byla v roce 1999 kotována na burze Nasdaq Stockholm (pod symbolem PACT).
Pro další informace o aktivitách společnosti Proact nás navštivte na www.proact.eu/

Share

Related content

Getting in touch

We would love to hear from you. Contact us with an email through the contact form.

Get in touch

We would love to hear from you. Visit us, call us, join our social media community or send us a message.

By clicking Submit, I agree the terms and conditions outlined in the Proact Privacy Policy.